Medarbetare

Du är alltid välkommen att kontakta oss på Gothia Fortbildning. Kontaktuppgifter till alla medarbetare finner du nedan.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Medarbetare

Klicka på bilderna för kontaktinformation.

Telefon: 08-462 26 10
bo.westerdal@gothiafortbildning.se

VD

Bo Westerdal

Förläggare, Redaktör

Susanne Bardell Carlbring

Telefon: 08-462 26 39 / 072-402 07 66
ulrika.beck-friis@gothiafortbildning.se

Affärsområdeschef Omsorg, Chefredaktör

Ulrika Beck-Friis

Telefon: 08-462 26 68
marie.bostrom@gothiafortbildning.se

Assistent

Marie Boström

Mediasäljare

Johan Fogelström

Redaktör

Per Friberg

Telefon: 070-30 41 577
sofie.goransson@gothiafortbildning.se

Affärsområdeschef Medicin och hälsa

Sofie Göransson

Telefon: 08-462 26 13 / 070-193 74 11
lena.helldahl@gothiafortbildning.se

Projektledare marknad: Omsorg

Lena Helldahl

​Telefon: 08-462 26 15
karin.isaksson@gothiafortbildning.se

Produktionsledare

Karin Isaksson

Telefon: 08-462 26 75
linnea.isheden@gothiafortbildning.se

Redaktör

Linnéa Isheden

Vikarierande redaktör

Ann-Cathrine Johnsson

Telefon: 08-462 26 12 / 076-677 58 12
helen.kim@gothiafortbildning.se

Projektledare marknad: Förskola och Skola

Helén Kim

Telefon: 08-462 26 06 / 072-050 39 04
pia.leufstedt@gothiafortbildning.se

PR-ansvarig/kommunikatör

Pia Leufstedt

Telefon: 08-462 26 03
anna.lidfeldt@gothiafortbildning.se

Projektledare kurs och konferens

Anna Lidfeldt

Telefon: 08-462 26 22
senada.lovic@gothiafortbildning.se

Projektledare marknad: Medicin och hälsa

Senada Lovic

Tel: 0733-75 90 36
sebastian.lundin@gothiafortbildning.se

Telefon: 08-462 26 30 / 076-788 33 69
tobias.ludvigson@gothiafortbildning.se

Affärsområdeschef Skola, Chefredaktör

Tobias Ludvigson

Telefon: 08-462 26 05 / 070-193 73 41
barbro.lundborg@gothiafortbildning.se

Administratör kurs och konferens

Barbro Lundborg

Mediasäljare

Sebastian Lundin

Affärsområdeschef Förskola, Chefredaktör

Malin Malmström

Föräldraledig till augusti 2017

Redaktör (föräldraledig)

Sara Othman

Redaktör

Pernilla Rönnlid

Telefon: 08-462 26 09 / 070-982 96 39
eva.selin@gothiafortbildning.se

Redaktör

Eva Selin

Telefon: 08-462 26 67 / 070-193 79 05
ingrid.sundqvist@gothiafortbildning.se

Affärsutveckling

Ingrid Sundqvist

Telefon: 070-193 73 36
gunhild.wallin@gothiafortbildning.se

Redaktör

Gunhild Wallin

Telefon: 08-462 26 63 / 0720-50 40 93
hilda.widaeus@gothiafortbildning.se

Marknadschef

Hilda Widaeus

Telefon: 08-462 26 72
joel.ohrn@gothiafortbildning.se

Kommunikatör/webb

Joel Öhrn

Kontakt
Produkten har lagts i varukorgen! Gå till varukorg